Кошик
Немає відгуків, додати
На даний час діють знижки на всю продукцію УкравітЗнижки
ТОВ "Агро-Лайф Україна"
Черкаська область Умань вул. Дерев'янка, 5/7

ФУНГІЦИДИ

Хімічні сполуки або біологічні організми, що використовуються для знищення або затримання росту грибів і їх спор. Гриби можуть завдати істотної шкоди сільському господарству, викликаючи зниження врожайності і якості отриманих продуктів. Фунгіциди використовуються як в рослинництві, так і для боротьби з грибковими інфекціями у тварин. Хімічні речовини, що використовуються для боротьби з ооміцети, не є грибами, також називаються фунгіцидами через використання ооміцети подібного грибів механізму інфікування рослин

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

Багато культур чутливі до викликаних грибковими патогенами захворювань, що перешкоджають нормальному росту рослини або негативно впливають на якість врожаю, завдаючи цим великої шкоди сільському господарству. Спроби запобігти грибкову інфекцію робили вже в першій половині минулого століття. В основному використовували сполуки, що містять ртуть та миш'як, що, як сьогодні добре відомо, дуже токсичні для навколишнього середовища. Постійне зростання потреби в фунгіцидах спонукало до розробки сучасних системних з'єднань, які є більш ефективними, більш безпечними для людини і тварин і дають менше навантаження на навколишнє середовище.

Фунгіциди - це речовини, що пригнічують розвиток грибів, їх спор і міцелію. Фунгіциди для обробки рослин поділяють на захисні та лікувальні (викорінюючи). Захисні фунгіциди використовують в цілях профілактики (превентивно або до ураження хворобою). Лікувальними фунгіцидами називають речовини, обробка якими після проникнення збудника пригнічує розвиток патогенна в рослині. Також фунгіциди відрізняються за своїми системними властивостями.

Фунгіциди системної дії - це речовини, здатні рухатися по судинній системі рослини і захищати новий приріст, що з'явився після обробки, тоді як контактні фунгіциди захищають лише ті частини рослини, на які вони потрапили. Фунгіциди системної дії в багатьох випадках мають як захисну, так і лікувальну дію, тоді як контактної - лише захисну. Фунгіциди системної дії швидко поглинаються рослиною, і тому їх ефективність у меншій мірі, ніж в контактних, залежить від опадів.

   Збудниками хвороб рослин є величезна кількість патогенів. Відповідно, для вирішення всього комплексу проблем захисту рослин від хвороб (зокрема, для зменшення ймовірності виникнення резистентності до хвороб) необхідний широкий спектр фунгіцидів і їх комбінацій, які застосовуються як послідовно, так і в чергуванні.